Екологічний марафон

 

23 квітня в зеленій зоні "Ювілейна" в м. Марганці відбувся екологічний марафон. Загальне керівництво підготовкою та проведенням марафону здійснював ЕНЦ (директор Четверікова О.М.)
Приймали участь команди шкіл з 8 чоловік (7 учнів та керівник). У марафоні взяли участь всі загально освітні школи міста. 
У програмі марафону було:
1. Конкурсна програма 
1.1 Творчий звіт школи з екологічного виховання учнів. Найбільш змістовним та наглядним був звіт СШ№12 (1 місце), найкращу практичну роботу показали СШ№1 та СШ№7 (2 місце), СШ№9 та СШ№2 поділили 3 місце.
1.2 "Первоцвіти". Дали правильну назву, охаректирезували рослину та справилися з творами найкраще СШ№9 (1 місце), СШ№11 та ЗОШ№1 зайняли 2 місце, СШ№3 3 місце.
1.3 Екологічний плакат. Оцінювалось: вибір сюжету, змістовність, загальне враження. Найкращим був плакат СШ№11, СШ№5 2 місце, СШ№10,СШ№12 3 місце.
1.4"Птахи нашого саду". Найкраще вправилися з завданням (впізнати птаха по малюнку, та за характеристикою, відповісти на питання вікторини, про птахів) команда ЗОШ№1 - (1 місце), СШ№11 (2 місце), СШ№7,СШ№9 (3 місце)
1.5 "Дах для птаха". До цього завдання всі школи підійшли з відповідальністю. Будиночок для птаха за всіма правилами побудували СН№1,5,7,9 - 1 місце, СШ№3,10,11,ЗОШ№1 - 2 місце, СШ №12  - 3 місце.
2. Практична частина марафону: вшанування памяті ліквідаторам Чорнобильської аварії посадкою кущів калини біля памятника та покладанням квітів.
3. Поляна цікавих зустрічів. Діти спілкувалися з гостями екологічного марафону - Меліховою А.М. - спеціалістом з екології міськвиконкому, Барнашем І.О. - членом Ради Ветеранів, активним природолюбом міста, Ткаченко Н.В. - представником міськво та професором екології Нагойського університету (Японія) Созімото Мокото.
Підготувала Зімненко П.Ф., викладач ЕНЦ м. Марганець.