Прикрасить садок

Колись біля школи був посаджений садок. З часом дерева постаріли і утворилися чагарники. Біля Ятранської школи мусить квітнути садок, а не зарослі – так було поставлено питання юними захисниками природи на загальношкільних батьківських зборах.

Вчителі, батьки, учні при допомозі керівництва СТОВ „Ятранське” прибрали заздалегідь територію. А десятого квітня і дорослі і діти поспішали до школи з необхідним інвентарем – кожен бажав посадити своє деревце. Приходили цілими сім’ями і працювали дуже активно. Зокрема Т.Бондаренко  з сином Юрієм, Ю.Соловей з дружиною та сином Сергієм і донькою Світланою, О.Ноголь з сином Миколою і донькою Ольгою, В.Тюхтій, В.Гонтарук, О.Бак, С.Муляренко з дружинами та дітьми .Приємно було дивитися, як батьки і діти висаджують дерева, лишаючи добрий слід на землі. Приємно було дивитися, як батьки і діти висаджують дерева, лишаючи добрий слід на землі.
Незважаючи на зайнятість – директор СТОВ „Ятранське” В.М.Джугостранський і сільський Голова Н.В.Полякова теж взяли участь у закладенні молодого саду.
Минатимуть роки, навчатимуться в школах інші учні, і сад привітно зустрічатиме їх весно – пишним білоцвітом, влітку – щедрими дарами.”
 
І.Кудашкін член РО „ЗС”
 
„Колос”  №31 (9595) 
(Газета Новоархангельської районної Ради та РДА)