Реалізація проекту

Реалізація проекту

Серед організацій, представники яких входять до “зелених котів”, не було жодної з досвідом отримання та розподілу гуманітарної допомоги. Для уникнення зловживань існує Комісія з питань гуманітарної допомоги при Кабінеті Міністрів. Громадські організації, які одержують гуманітарну допомогу, повинні мати відповідний статус і бути внесені до спеціального реєстру одержувачів.

 

Через те ми звернулися до досвідченої та авторитетної організації з цього кола питань – Суспільної Служби України з проханням допомогти проекту. ССУ погодилася взяти на себе кропітку справу оформлення, одержання, зберігання та видачі комп’ютерів переможцям конкурсу.

 

В свою чергу МКОЕ в Нідерландах домовилася з Fred Foundation про збір та транспортування з Нідерландів до Закарпаття партії 50 комп’ютерів класу Pentium 200, а з християнською організацією CHOE – про перевірку комп’ютерів. Оскільки Fred Foundation допомагає дітям - сиротам в Закарпатті і має там зареєстроване Мінюстом України відділення, то саме це відділення провело необхідні процедури на митниці і отримало комп’ютери у тимчасове зберігання.

 

Суспільна служба України разом з “зеленими котами” організувала перевезення техніки з Закарпаття в Київ. Комп’ютери зберігалися в приміщенні одного з київських партнерів ССУ і видавалися переможцям конкурсу, визначеними експертною комісією. 10 комп’ютерів було використано для адміністрування проекту, як ремонтний фонд та надано тим членам робочої групи, які працюють над Комплектами Рекомендованого Софту.<<<назад             далі>>>